USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Oasis House Necochea Necochea Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Oasis House Necochea Villa

ex. Kukyvel4 4382

Vroegtijdige boeking
2026-08-02
2026-08-03

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

14

Oasis House Necochea Villa

 Wi-Fi

WiFi

 Eigen strand

Strandtoegang

 Rolstoeltoegankelijk
 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


Deze 170 m² Oasis House Necochea Villa is geschikt voor maximaal 8 gasten en ligt in de buurt van Balneario Egeon, op 8 minuten lopen ervandaan.

Bij het vakantiehuis verblijft u op 3 km van Escollera de necochea en op 4 km van de Faro Quequen. Deze 3-slaapkamer villa biedt ook toegang tot natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Parque Miguel Lillo, binnen 10 minuten rijden. Andere plaatselijke attracties zijn Playa De Necochea, op 450 meter hier vandaan.

Tot de badkamerfaciliteiten van Oasis House Necochea Villa behoren ook een bidet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

De villa biedt een kitchenette, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. U kunt ook gebruikmaken van een koelkast, een oven en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Gasten kunnen dineren in Antares Necochea, gelegen binnen 5 minuten loopafstand. De dichtstbijzijnde bushalte is parada micros, vlak om de hoek van de 2-badkamer accommodatie.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Balneario Sahara
    623 km
  • Casino
    288 km
  • Jardin japones de Necochea
    656 km
  • Balneario palmeras del este
    427 km
  • Museo Historico Regional de Necochea. Casa Diaz Velez Alvarez de Toledo
    411 km
  • Chapelco Bowling Bar
    346 km
  • Balneario Egeon
    732 km
  • Playa De Necochea
    418 km
  • Luchthavens
  • Luchthaven Necochea
    17 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Privéstrand
  • Allergievrije kamers
  • Toegangssleutel

Horeca

  • Keukengerei

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Strandtoegang

Kamervoorzieningen

  • Verwarming
  • Zithoek
  • Patio
  • Eettafel
  • Wasmachine
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 18:30
Uitchecken: tot 11:00
  • Gegevens over extra bedden
  • Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.

Veelgestelde vragen

  • Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van strand Oasis House Necochea Villa?

    De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij strand Oasis House Necochea Villa zijn Playa De Necochea (binnen 6 minuten lopen van de accommodatie) en Balneario Egeon, op 650 meter afstand.
  • Biedt Oasis House Necochea Villa een draadloze internetverbinding?

    Ja, Oasis House Necochea Villa biedt WiFi aan.
  • Hoeveel kost het om strand Oasis House Necochea Villa te boeken?

    De gemiddelde prijs in strand Oasis House Necochea Villa is $180. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op.
  • Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?

    Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken met een koelkast, een broodrooster en een oven.
  • Is het toegestaan om huisdieren naar de villa mee te nemen?

    De gasten kunnen met hun huisdieren in de villa verblijven.
  • Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in strand Oasis House Necochea Villa?

    Gasten die in strand Oasis House Necochea Villa verblijven, kunnen gemakkelijk Escollera de necochea en de Faro Quequen bereiken, die respectievelijk op 3 km van de accommodatie en op 4 km afstand liggen.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-02
2026-08-03

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Oasis House Necochea Villa, Argentinië

4382 Calle 4, Necochea, Argentinië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © buenosaireshotels.net

All rights reserved